بدون شك همه ی ما كارتون آن شرلی را به یاد داریم. دختركی با موهای قرمز و آرزوهای بزرگ. دختری پرحرف و در عین حال شیرین زبان.دختری یتیم كه نزد خواهر و برادری به نام متیو و ماریا بزرگ شد.

یادتان آمد؟ عجب كارتون زیبایی بود. این كارتون محصول مشترك كانادا و ژاپن در سال 1995ساخته شد. در سال 1379 این كارتون در ایران پخش شد و تقریباً می توان گفت طرفدارانی نیز پیدا كرد. آهنگ تیتراژ پایانی این كارتون هم بسیار زیبا بود آهنگی بی كلام كه  ساز ساكسیفون نقش بسزایی را در آن ایفا كرده است.

جرج مایكل خواننده ی آمریكایی در سال 1983 آهنگی با عنوان Careless Whisper را خواند. ریتم  تیتراژ پایانی این کارتون از همین آهنگ برگرفته شده است. صدای زیبای این خواننده نیز زیبایی این آهنگ را دوچندان كرده است. این آهنگ زیبا به مدت 2 روز در صدر بهترین آهنگ ها قرار داشت.

مثل همیشه بهتون میگم آهنگ هایی رو كه در این قسمت پست می كنم به هیچ عنوان از دست ندهید.یه نگاهی به آرشیو مطالب بكنید و دسته ی بهترین "تك آهنگ ها" رو انتخاب كنید. اگه من جاتون بودم تك تك این آهنگ های تكرار نشدنی رو دانلود می كردم.

 

(می توانید برای دانلود این آهنگ زیبا به ادامه ی مطلب رجوع نمایید.) 

راهنمای دانلود فایل: برای دانلود آهنگ روی نام آن کلیک کنید.صحفه ی جدیدی باز می شود که می توان آهنگ را به راحتی از آن جا دانلود کرد.

 

Careless Whisper

  

حجم: 4.64Mb       كیفیت:128kbps      فرمت:mp3      مدت زمان: 5 دقیقه